GÖCEK MAVİ TUR

GÖCEK MAVİ TUR

Göcek, Akdeniz’in bir ucunda saklanmış Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı bir tatil beldemizdir. Bodrum, Marmaris gibi göz önünde olmayan ve aşırı kalabalığı bulunmayan eşsiz bir cennetten köşedir. Korumaya alınmış doğası, küçük ve sessiz yaşantısı, tarihi dokusu ve özellikle bakir koylarıyla Mavi Tur yolcularının gözdesidir.

Göcek, Fethiye Ölüdeniz ile Dalyan arasında saklı kalmış cennetten bir köşedir. Bu körfezde birbirinden eşsiz 6 koy bulunuyor. Bodrum, Marmaris ve Fethiye’nin Göcek mavi tur rotası üzerindedir. Günübirlik, mini veya uzun dönemli rotaların mutlak uğrak noktasıdır.

Göcek’te birbirinden eşsiz; Sarsala, Ayten, Bedri Rahmi (Taşkaya Koyu), Göbün, Kleopatra (Hamam Koyu) ve Günlüklü Koyları bulunuyor. Her koyda demir atarak yüzebilir, tüplü, tüpsüz dalabilir, Cleopatra Koyu’nda tarihi kalıntıları inceleyebilirsiniz.

Göcek çıkışlı rota belirlemek istiyorsanız; Fethiye-Ölüdeniz-Kalkan-Kaş-Kekova rotasını takip edebilirsiniz. İsterseniz Ege Bölgesine doğru dümen kırıp, Marmaris-Datça-Hisarönü-İnceburun rotasını izleyebilirsiniz.

GÖCEK MAVİ TUR
 • KALİTELİ VE LÜKS HİZMET
 • 10 YILI AŞKIN TECRÜBE
 • GÜLERYÜZLÜ TECRÜBELİ PERSONEL
 • LÜKS ODALAR
Foto Galeri

GKM YACHTING
GKM Grup bünyesinde 10 yıldan fazla süredir Bodrum merkezde faaliyetlerini sürdüren GKM Yat Kiralama, Bodrum, Göcek, Fethiye ve Yunan Adaları başta olmak üzere çok sayıda bölgede yat kiralama hizmeti vermekte ve misafirlerine bu bölgelere rotalar çizerek denizde huzurlu, sakin bir tatil yapmalarına olanak sağlamaktadır.

Rezervasyon Formu

  24.06.2022
  314
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  GKM Yachting
  GKM Yachting
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?