MARMARİS MAVİ TUR

MARMARİS MAVİ TUR

Marmaris Muğla iline bağlı, ülkemizin güneybatısında bulunan doğal bir liman kentidir. Sayısız koyları, antik şehirleri, yeşili ve maviyi bir arada bulacağınız doğası, tarihi ve turistik yerleri ile cenneti aratmamaktadır. Doğal bir liman olması ve 800 tekne kapasiteli marinası ile Marmaris Mavi Tur için en ideal yerdir. Bir tatil hayal edin; enfes bir maviliğin içinde, yeşilin mis kokusu eşliğinde gerçekleştirdiğiniz aktiviteler, huzur ve rahatlık.

Ekincik ve Dalyan Deltası’ndan koyları ve adaları ile bir cennet olan Fethiye Körfezi’ne ya da Bozburun üzerinden muhteşem doğasına tanık olacağınız Datça Körfezi’ne yapılan mavi tur etkinlikleri ile güzergâh seçiminizi yapabilirsiniz.

Marmaris ve civarı deyince ilk akla gelen yerleri de es geçmeyen Marmaris Mavi Tur ile görebileceğiniz yerler buralarla sınırlı değil. Kelebek Vadisi, Ölüdeniz, Fethiye, Göcek Körfezi de güzergâh seçiminize göre listenize eklenecek yerler arasında.

MARMARİS MAVİ TUR
 • KALİTELİ VE LÜKS HİZMET
 • 10 YILI AŞKIN TECRÜBE
 • GÜLERYÜZLÜ TECRÜBELİ PERSONEL
 • LÜKS ODALAR
Foto Galeri

GKM YACHTING
GKM Grup bünyesinde 10 yıldan fazla süredir Bodrum merkezde faaliyetlerini sürdüren GKM Yat Kiralama, Bodrum, Göcek, Fethiye ve Yunan Adaları başta olmak üzere çok sayıda bölgede yat kiralama hizmeti vermekte ve misafirlerine bu bölgelere rotalar çizerek denizde huzurlu, sakin bir tatil yapmalarına olanak sağlamaktadır.

Rezervasyon Formu

  24.06.2022
  349
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  GKM Yachting
  GKM Yachting
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?